Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Acun İmalat Toptan Pazarlama Ltd. Şti.
Hakkımızda

Firmamız 1978 yılında şahıs firması olarak hizmete başlamıştır. 1996 yılında ACUN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İMALAT TOPTAN PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. Unvanı ile firmamızı geliştirmeyi hedefledik.

Deneyimli ekibimiz ile hizmet ağımızı genişleterek, EVİMOL ve İMPARATOR markalarıyla 2000 m² açık alana sahip binamızda daha güçlü ve kaliteli hizmet vererek siz değerli iş ortaklarımıza ve tüketicilerimize hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Geniş ürün yelpazemizle ürünlerimizde farklı renk ve desen alternatifleri sunmaktayız. Modern, kullanışlı ve her yıl yeni model dizayn çeşitleri ile ürün yelpazemizi sürekli güncellemeye devam etmekteyiz.

Sizlere daha iyisini sunabilmek amacını taşıyan firmamız sizlerle çalışmaktan ve her geçen gün hizmet kalitesini yükseltmekten mutluluk duymaktadır.

www.acun.com.tr

Our company started to serve as a private company in 1978.
In 1996, we aimed to develop our company with the title of ACUN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İMALAT TOPTAN PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

By expanding our service network with our experienced employees, we continue to serve our valued business partners and consumers by providing stronger and higher quality service in our building with 2500 meters² closed and 1000 meters² open area with EVİMOL and İMPARATOR brands.

With our wide range of products, we offer different color and pattern alternatives in our products. With the model, usefulness and new design varieties, our product range continues to be constantly updated every year.

Our company, which intends to offer better to our esteemed customers, is happy to work with you and improve the quality of service day by day